Co u nás můžete najít?

Především zde budou postupně přibývat literární díla zdarma, pro vaše osobní použití. Co se týká literárních děl - máme zájem na tom, aby zde tato díla byla nakonec vždy vcelku, to znamená, že by neměly nastat situace, kdy příběh zůstane nedopsán, protože se mu už autor nevěnuje… Literární díla budou přibývat po jednotlivých částech, či kapitolách.

Jak je to s autorskými právy literárních děl?

Všichni, kteří na našich stránkách publikují, zveřejňují svá díla zdarma pro vaši osobní potřebu. Cílem takového publikování je - ověřit si ohlas čtenářů. Literární díla si můžete vytisknout, nahrát na svůj PC, nebo do mobilního zařízení. To vše POUZE v rámci osobní potřeby!

Pro jakékoliv využití literárního díla nad rámec osobní potřeby, zejména pro komerční využití, je nutné získat písemný souhlas autora, a to před zahájením takového využívání.   


Veškerá díla jsou autorsky chráněna a registrována! 

Přejeme vám příjemně strávené chvíle na zdejších stránkách,

tým nezávislých autorů - NAŠE TVORBA
Vydané knihy zdejších autorů:
PODMÍNKY PRO NOVÉ AUTORY - Taky byste zde rádi prezentovali svá díla jako reklamu pro své čtenáře?

ANO - to je samozřejmě možné! Avšak je potřeba splnit několik předpokladů. Více popsáno v jednotlivých bodech zde:

 • 1. Vaše dílo NESMÍ být omezeno jinými autorskými právy z jiné strany, pokud jej nemáte tedy nějak ošetřené! Například - pokud už jste svou knihu vydali v el. nakladatelství, je nutné se s nimi domluvit, zda své dílo můžete prezentovat i u nás. To samé se týká i přímo knižního "kamenného" nakladatelství.

 • 2. Vaše dílo by mělo být přínosem, to znamená, že by mělo být takzvaně čtenářsky žádané. Pokud nám zašlete ukázku vašeho díla, rádi posoudíme, zda je zveřejnitelné na našich stránkách a zda se můžete stát členem našeho týmu nezávislých autorů.


  Pokud však neuspějete, ještě to NEZNAMENÁ, že byste psali špatně.. To vůbec ne! Spíše je to signál, abyste dílo na nějaký čas odložili, pracovali na něm dál a zase po nějakém čase zkusili u nás zveřejnit znovu! Mnohdy se totiž daným dílem právě nemusíte takzvaně "strefit do momentální nálady", i když bychom jindy a za jiných okolností právě naopak vaše dílo přímo vyžadovali! Takže neuspěch rozhodně neznamená nic víc, než jen zkusit to příště!

 • 3. Je dobré, ba přímo NUTNÉ mít za sebou už "něco napsáno".. Vy, co teprve začínáte a ještě jste nikde nepublikovali - zkuste, prosím, nejprve takové literární weby, jako jsou pismak.cz a jiné.. Tady bychom opravdu rádi prezentovali autory, co to s tvorbou myslí vážně a chtějí svá díla i knižně vydávat. Předem děkujeme za pochopení a věříme, že v budoucnu Vás zde na stránkách rádi uvítáme a také rádi zveřejníme něco z vašeho díla.

 • 4. Máme zájem zveřejňovat dílo po částech, ale tak, aby se zveřejnilo nakonec CELÉ dílo, protože jinak by byli čtenáři rozladěni a to by nikomu neprospělo. To, že zde své dílo zveřejníte, berte hlavně jako svou reklamu pro čtenáře, kterých bude přibývat. Rozhodně to bude lepší, než své dílo házet takzvaně do "šuplíku".

 • 5. Na našich stránkách vám můžeme také částečně poradit s psaním, publikováním a také rovnou i s tím, jak vydat knihu v malonákladu tiskem. Toto poradenství vás nebude stát nic, snad jen to, že nám zachováte přízeň a podpoříte náš projekt dále.

Jaká díla NELZE u nás publikovat?

 • Díla, která NEJSOU vytvořena přímo vámi jako autory!

 • Díla, která vážně narušují soukromí jiných osob, či podněcují rasismus a násilí, či přímo k tomuto vyzývající!

 • Díla, která jste si už vydali a je tedy nutné se z vaší strany ujistit, zda jejich publikováním u nás neporušujete některou část dohody mezi vámi a vaším vydavatelem!

 • Díla, která zatím v anketě nebyla vybrána.. (tady vřele doporučujeme vydržet a danou část díla pak nabídnout ke zveřejnění později znovu!)


Jak tedy dílo dostat sem na tyto stránky?

Pošlete nám vzkaz přes kontaktní formulář (najdete níže..) Dále už můžeme komunikovat výhradně mailem. Pro tyto případy mějte, prosím, připravenou ukázku vaší tvorby (doc, pdf) kterou pak budete moci poslat na posouzení při dalším jednání.

SPISOVATELSKÁ SEKCE