TAKÉ BYSTE ZDE RÁDI PREZENTOVALI SVÁ DÍLA, NEBO ŘEMESLO JAKO REKLAMU PRO SVÉ ZÁJEMCE, ČI ZÁKAZNÍKY?


ANO - to je samozřejmě možné!

Stránky, které vytváříme, jsou navrženy pro dva způsoby prohlížení - tedy tak, aby jednak zapadly do prezentačního portálu "Naše tvorba" a co nejkorektněji se v něm zobrazovaly, ale zároveň jsou navrženy i pro samostatné prohlížení, protože jistě uvítáte možnost, kdy na vaši vizitku napíšete přímou adresu webu a vaši zákazníci, či příznivci jej přímo uvidí, aniž by museli hledat na portálu "Naše tvorba". Příklad, jak jsou stránky tvořeny, najdete v sekci spisovatelů - každý z nich, pokud kliknete na odkaz se jménem, se v systému "Naše tvorba" zobrazí i se svými díly, ve kterých můžete listovat, ale pokud jakéhokoliv spisovatele otevřete v novém okně, uvidíte přímo jeho web, s jeho logem a jeho barevným zpracováním.

Stránky jsme schopni tvořit dle časového vytížení a to hlavně takové, které se budou nejen zobrazovat samostatně, ale které budeme moci zařadit do portálu "Naše tvorba". Stránky by měly být také něčím zajímavé, rozhodně by neměly mít jakýkoliv charakter hraničící s porušením zákonů ČR a také by měly být stručné. Více se můžete ptát přes kontaktní formulář.


A jaká je tedy cena za vytvoření vaší prezentace, zařazení na portál "Naše tvorba" a umístění vašeho prezentačního webu na adrese typu:

www.nasetvorba.cz/(váš název bez diakritiky a mezer) ??

+ textová reklama na určitou dobu v levém panelu ??

+ ukázka z vaší tvorby na určitou dobu, či řemesla v příslušné sekci a na hlavní straně na nějakou dobu jako novinka ??

+ místo pod naší doménou u dobrého providera ??

+ odkaz v seznamu v dané sekci na vaši prezentaci ??

+ možnost mít vlastní guestbook (vzkazník) ??

+ možnost mít formulář pro odeslání mailu ??

+ možnost mít počítadlo přístupů na vaše stránky ??VEŠKERÝ PROVOZ STRÁNEK A SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY, KTERÉ TVŮRCŮM NABÍZÍME, JSOU POSKYTOVÁNY ZATÍM ZDARMA.

Nechceme odradit zejména začínající tvůrce vybíráním jakýchkoliv poplatků, či provozovat tyto stránky jako výdělečnou činnost. Tvorba prezentací bude tedy záležet do značné míry na našich časových možnostech. Zasláním jakéhokoliv díla na tyto stránky, a to i při splnění platných podmínek - viz PODMÍNKY - ještě nevzniká autorovi/tvůrci právní nárok na zajištění prezentace.

Současně s tím si vyhrazujeme právo odmítnout jakákoliv díla, která by porušovala, či mohla porušovat - a to čistě na základě našeho vlastního uvážení - platné zákony České republiky, podzákonné normy, autorská práva, jakákoliv majetková či jiná práva třetích osob či jakékoliv jiné právní normy uplatnitelné na obsah díla či těchto stránek. V žádném případě nepřebíráme odpovědnost za obsah prezentovaného díla - i v takovém případě za něj bude odpovídat výhradně autor/tvůrce.

Prezentací díla  zůstávají jeho autorovi/tvůrci zachována všechna jeho práva a žádné z těchto práv, ani všechna dohromady, nemohou přejít na nás. Nicméně, pokud budou tato práva porušena třetími osobami bez našeho souhlasu, neponeseme za takové porušení žádnou odpovědnost.

Všechny vaše požadavky se budeme snažit řešit v rozumném časovém období a po vzájemné dohodě.


V souvislosti s chodem tohoto portálu budou vznikat určité náklady.

Chceme tyto stránky udržet zatím bezplatné a nezahlcovat je neúměrným množstvím reklam a jiných balastních odkazů.

V tomto ohledu se proto obracíme na všechny tvůrce i návštěvníky stránek, pro které je děláme, s prosbou o příspěvek na jejich provoz. Takový příspěvek bude zcela dobrovolný a jeho výše bude záležet čistě na uvážení každého dárce.


Přispívat je možné bankovním převodem na účet:

2000216986 / 2010    (CZ)

2000216986 / 8330    (SK)


Pro další případné dotazy, či zájem o vytvoření jednoduchých stránek - použijte kontaktní formulář.
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chcete-li nám poslat vzkaz, nebo máte-li zájem o vytvoření prezentace pro vaše dílo, či řemeslo, pošlete nám zprávu a nezapomeňte, prosím, uvést vaši správnou mailovou adresu pro případnou odpověď.